Alarmy samochodowe

Oferujemy autoalarmy z atestami i homologacją, w różnych konfiguracjach sprzętowych i funkcjonalnych. Od systemów podstawowych t.j. zabezpieczenie drzwi, bagażnika, pokrywy silnika na otwieranie, sygnalizację dodatkową syreną i światłami sterowane pilotem, przez systemy wzbogacone o dodatkowe czujniki zabezpieczające:
– wnętrze pojazdu w przypadku wejścia do pojazdu(czujniki ultradźwiękowe, mikrofalowe )
– pojazd w przypadku potrącenia na parkingu(czujnik wstrząsowy, udarowy)
– przed holowaniem, zdjęciem kół lub bagażnika(czujnik położenia, przechyłu)

System alarmowy może dodatkowo:
– sterować centralnym zamkiem t.j. zamykać, otwierać drzwi przy włączaniu i wyłączaniu systemu, ryglować drzwi w czasie jazdy, aby uniknąć przedostania się do środka napastnika
– domykać szyby i szyberdach, jeżeli o ich zamknięciu zapomnimy
– otwierać bagażnik
– blokować zapłon(możliwość uruchomienia silnika) podczas czuwania

Systemy specjalistyczne mogą:
– obsługiwać zdalne uruchamianie silnika
– informować na odległość przez pager lub telefon GSM o stanie systemu np. włączenie alarmu, alarmowanie, naruszenie stref
– lokalizować położenie samochodu na podstawie lokalizacji sieciowej GSM (informacja o położeniu przekazywana jest jako SMS lub mapka MMS na telefon komórkowy) SYSTEM ALBATROS. Istnieje możliwość zatrzymania auta lub uniemożliwienia jego uruchomienia.

Do najnowszych modeli samochodów przeznaczone są autoalarmy współpracujące z systemami elektronicznymi magistrali cyfrowej CAN. Montaż z minimalną ingerencją w sieć elektroniczną zapewnia bezawaryjną pracę i obsługę przez fabrycznego pilota.

Allegro – Auto Alarmy ul.Odrowąża 9 Warszawa (Bródno, Targówek, Zacisze i Białołęka) REGON:011408050